Прегледи: 34610 - Коментари: 0
Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Всички последни футболни резултати от Европа и Българско

Дербита в Европа:
Австрия: 03.12, XVI кръг: Залцбург^/1-ви/ - Волфсберг /7-ми от 12/ 1:0
Белгия: 03.12, XVI кръг: Юнион/1/ - Серкъл Брюж/6 от 16/ 2:1
Гърция: 04.11, ХIII кръг: Панатинаикос^**/1/ - ОФИ/8 от 14/ 4:0
Нидерландия: 07.12, XV кръг: ПСВ Айндховен*/1/ - Хееренвеен/8 от 18/
Португалия: 04.12, ХII кръг: Спортинг/1/ - Жил Висенте/13 от 18/ 3:1
Румъния: 03.12, XVIII кръг: Стяуа** /1/ - Оцелул/9 от 16/ 0:2
Сърбия: 02.12, XVI кръг: Партизан^**/1/ - Войводина/7 от 16/ 3:1
Турция: 04.12, XVI кръг: Фенербахче*/1/ - Сивашспор/13 от 20/ 4:1
Украйна, /Русия де факто/ 02.12, XVI кръг: Херник/1/ - Александрия/13 от 16/ 2:1
Унгария: 03.12, XV кръг: Уйпещ /9 от 12/ - Пакс/1/ 1:2
Франция: 03.12, XIV кръг: Льо Хавър/10 от 20/ - Пари СЖ/1/ 0:2
Шотландия: 03.12, XVI кръг: Селтик/1/ - Хибернинън/5 от 12/ 4:1

Забележка: Със звездички * - съответно броя им, са отбелязани отборите, които са били елиминирани от български в Евротурнирите, с шрифт - носителите на поне една клубна Еврокупа и с керемидка^ - финалистите в Евротурнирите.

Снимка: Антон Стоянов: Приятел на РодинаБг.ком

България
ХХIV кръг:
Черно море - Ботев Вр 2:1

Събота, 12,45:: Етър - Локомотив Сф
15,15: Крумовград - Локомотив Пд
17,45: Славия - Ботев Пд
Неделя, 14,30: ЦСКА-София - Берое
17,00: Лудогорец - ЦСКА 1948
Понеделник, 15,00: Арда - Пирин
17,30: Хебър - ФК Левски
КЛАСИРАНЕ:
1.Черно море 15п 6р 2з 39:20г 51т
2.Лудогорец 15п 3р 3з 53:13г 48т
3.ЦСКА-София 13 6 3 33:12 45
4.ФК Левски 12 5 5 36:16 41
5.Локомотив Пд 12 5 5 37:24 41
6.ЦСКА 1948 10 7 4 25:16 37
7.Ботев Пд 9 5 8 36:25 32
8.Арда 9 4 9 24:21 31
9.Крумовград 9 3 10 24:29 30
10.Берое 7 4 11 17:30 25
11.Славия 7 4 11 19:33 25
12.Хебър 6 5 11 22:30 23
13.Локомотив Сф 6 4 12 17:37 22
14.Пирин 5 4 13 16:34 19
15.Ботев Вр 4 1 18 14:45 13
16.Етър 2 4 16 13:40 10

Бундеслига - Германия
XХIV кръг:
Фрайбург - Байерн М 2:2

Събота, 16,30: Майнц 05 - Борусия М
Хайденхайм - Айнтрахт Фра
Бохум - РБ Лайпциг
Унион - Борусия Д
Дармщадт - Аугсбург
19,30: Волфсбург - Щутгарт
Неделя, 16,30: Кьолн - Байер Л
18,30: Хофенхайм - Вердер
КЛАСИРАНЕ:
1.Байер Л* 19п 4р 0з 59:16г 61т
2.Байерн М 17п 3р 4з 65:28г 54т
3.Щутгарт^* 15 2 6 52:29 47
4.Борусия Д 11 8 4 46:30 41
5.РБ Лайпциг 12 5 7 49:30 40
6.Айнтрахт Фра 9 7 7 36:30 33
7.Вердер 8 6 9 31:34 30
8.Фрайбург 8 6 10 31:44 30
9.Хофенхайм* 8 6 19 40:42 29
10.Хайденхайм 6 8 9 33:41 26
Аугсбург 6 8 9 33:41 26
12.Борусия М 6 7 10 41:45 25
13.Волфсбург 6 7 10 28:36 25
14.Унион* 7 4 12 23:37 25
15.Бохум 5 10 8 26:45 25
16.Кьолн^ 3 8 12 16:37 17
17.Майнц 05 2 9 12 18:37 15
18.Дармщадт 2 7 14 24:52 13

Англия, Премиер лийг:
XХVII кръг:
Събота, 17,00: Нотингам Форест - Ливърпул
Тотнъм - Кристъл Палас
Нюкясъл - Уулвърхямптън
Евертън - Уест Хям
Фулъм - Брайтън
Брентфорд - Челси
19,30: Лутън - Астън Вила
Неделя, 15,00: Бърнли - Борнемут
17,30: Манчестър С - Манчестър Юн
Понеделник, 22,00: Шефилд Юн - Арсенал

Челси - Тотнъм отл
Класиране:
1.Ливърпул* 18п 6р 2з 63:25г 60т
2.Манчестър С 18п 5р 3 59:26г 59т
3.Арсенал 18п 4р 4з 62:23г 58т
4.Астън Вила 16 4 6 56:34 52
5.Тотнъм 14 5 6 54:40 47
6.Манчестър Юн 14 2 10 36:35 44
7.Брайтън 10 9 7 48:40 39
8.Уест Хям 11 6 9 39:46 39
9.Уулвърхямптън^ 11 5 10 40:40 38
10.Нюкясъл 11 4 11 54:45 37
11.Челси 10 5 10 42:41 35
12.Фулъм^ 9 5 12 37:46 32
13.Борнемут 7 8 11 34:49 29
14.Кристъл Палас 7 6 12 30:43 27
15.Брентфорд 7 4 15 36:43 25
16.Нотингам Форест* 6 6 14 34:48 24
17.Евертън 8 6 11 27:33 20 /-10 т/
18.Лутън 5 6 15 35:52 20
19.Бърнли 3 4 19 25:58 13
20.Шефилд Юн 3 4 18 22:66 13

Испания, Примера дивизион:
XХVII кръг:
Селта - Алмерия 85-та: 1:0

Събота, 15,00: Севиля - Реал Сос
17,15: Райо Валекано - Кадис
19,30: Хетафе - Лас Палмас
22,00: Валенсия - Реал М
Неделя, 15,00: Виляреал - Гранада
17,15: Атлетико М - Бетис
19,30: Майорка - Жирона
22,00: Атлетик Б - Барселона
Понеделник, 22,00: Осасуна - Алавес

Гранада - Валенсия отл
Класиране:
1.Реал М 19п 5р 1з 53:16г 62т
2.Жирона 18п 5р 2з 55:29г 59т
3.Барселона 17 6 3 56:34 57
4.Атлетико М 16 4 6 52:28 52
5.Атлетик Б^* 13 7 5 43:24 46
6.Бетис 10 12 4 31:26 42
7.Реал Сос* 9 11 6 34:27 38
8.Валенсия* 10 6 9 28:28 36
9.Лас Палмас 10 6 10 26:26 36
10.Хетафе 8 10 8 33:38 34
11.Осасуна 9 6 11 30:37 34
12.Алавес^ 7 8 11 25:32 29
13.Виляреал 7 8 11 38:48 29
14.Райо Валекано 5 10 11 22:36 25
15.Севиля 5 9 11 30:37 24
16.Майорка^ 4 12 10 23:34 24
17.Селта 4 9 13 29:39 21
18.Кадис 2 12 12 17:36 18
19.Гранада 2 8 15 27:49 14
20.Алмерия 0 9 17 25:54 8

Серия "А" - Италия:
XХVII кръг:
Лацио - Милан 0:1

Събота, 16,00: Удинезе - Салернитана
19,00: Монца - Рома
21,45: Торино - Фиорентина
Неделя,13,30: Верона - Сасуоло
16,00: Фрозиноне - Лече
Емполи - Каляри
19,00: Аталанта - Болоня
21,45: Наполи - Ювентус
Понеделник, 21,45: Интер - Дженоа
Класиране:
1.Интер 22п 3р 1з 67:12г 66т
2.Ювентус* 17п 6р 3з 41:19г 57т
3.Милан 17 5 5 51:32 56
4.Болоня 13 9 4 39:23 48
5.Аталанта 14 4 8 48:28 46
6.Рома* 13 5 8 49:34 44
7.Фиорентина 12 5 9 39:30 41
8.Наполи 11 7 8 40:30 40
9.Лацио* 12 4 11 31:27 40
10.Торино^ 9 9 8 25:25 36
11.Монца 9 8 8 27:30 35
12.Дженоа 8 9 9 28:31 33
13.Емполи 6 7 13 22:40 25
14.Лече 5 9 12 24:43 24
15.Удинезе* 3 14 9 25:40 23
16.Фрозиноне 6 5 15 34:55 23
17.Сасуоло 5 5 16 32:54 20
18.Каляри 4 8 14 25:47 20
19.Верона 4 7 14 23:36 19
20.Салернитана 2 7 17 20:53 13

Русия:
XIX кръг:
Ростов - Криля Советов 2:0

Събота, 14,00: ЦСКА - Оренбург
15,30: Краснодар - Рубин
18,00: Ахмат — Урал
18,30: Зенит - Спартак М
Неделя, 13,00: Пари Нижний Новгород - Факел
15,30: Динамо М - Локомотив М
18,00: Балтика - Сочи
КЛАСИРАНЕ:
1.Краснодар 11п 5р 2з 28:14г 38т
2.Зенит 11п 3р 4з 35:18г 36т
3.Локомотив М 8 7 3 29:23 31
4.Динамо М^* 8 8 2 29:22 32
5.Спартак М 9 3 6 27:24 30
6.Криля Советов 8 5 6 36:29 29
7.ЦСКА* 7 7 4 31:24 28
8.Рубин 8 4 6 17:21 28
9.Пари Нижний Новгород 7 3 6 15:16 24
10.Ростов 6 6 7 26:29 23
11.Факел 5 6 7 15:19 21
12.Урал 5 4 9 18:29 19
13.Ахмат 4 5 9 18:23 17
14.Оренбург 3 6 9 19:28 15
15.Балтика 3 4 11 12:24 13
16.Сочи 3 2 13 16:31 11




Потребител:


Коментар: